Specjalista / Specjalistka ds. finansów w SOEN

Rekrutacja zakończona. Sprawdź aktualne oferty pracy w SOEN.

Czy jesteś gotowy/a na rozpoczęcie przygody w dynamicznie rozwijającej się branży fotowoltaicznej, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości rozwoju? Dołącz do naszego zespołu jako Specjalista / Specjalistka ds. Finansów i pomóż nam kształtować zrównoważoną przyszłość! Jeżeli masz analityczny umysł, jesteś mistrzem liczb i czujesz, że finanse to dziedzina, w której chcesz się rozwijać, to właśnie Ciebie szukamy!

Czym będziesz się zajmować jako Specjalista / Specjalistka ds. finansów?

Jako Specjalista / Specjalistka ds. finansów, będziesz odgrywać ważną rolę w monitorowaniu finansów i wsparciu operacyjnym firmy. Poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby, która:

 • zadba, aby współpraca z zespołem oraz biurem księgowym przebiegała płynnie i efektywnie
 • weźmie na swoje barki kontakt z instytucjami finansowymi i zajmie wstępną analizą ofert
 • będzie odpowiedzialna za sprawdzanie zgodności rozliczeń
 • zadba o wzrost efektywności finansowej firmy
 • wprowadzi dokumenty i dane do programu Symfonia (np.: wprowadzanie faktur, wyciągów bankowych, rozliczanie wpłat, wystawianie faktur)
 • rozliczy delegacje
 • zaopiekuje się obsługą kont bankowych
 • będzie wypełniać deklaracje Intrastat

Czego oczekujemy?

Szukamy do naszego zespołu Specjalisty / Specjalistki ds. Finansów, który/a nie tylko będzie miał/a nosa do finansów, ale też pokocha wyzwania i różnorodność naszej branży. Jeśli uwielbiasz, kiedy w pracy dzieje się dużo i dobrze czujesz się w międzynarodowym środowisku, to już połowa sukcesu! Zależy nam, aby kandydat:

 • miał doświadczenie w handlu zagranicznym (import/eksport towarów) lub przynajmniej znał rynek handlowy
 • posiadał umiejętność analitycznego myślenia i zdolności numeryczne
 • lubił i potrafił pracować w zespole
 • miał wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i samodyscyplinę
 • był zdeterminowany w swojej pracy
 • chciał się rozwijać
 • znał pakiet MS OFFICE
 • miał wykształcenie kierunkowe

Jeśli dodatkowo dysponujesz wiedzą z zakresu podatków, potrafisz sprawnie sporządzać uchwały Zarządu, swobodnie komunikujesz się po angielsku, znasz program Symfonia i orientujesz się w rozliczeniach CITu Estońskiego, to z pewnością wyróżnisz się na tle innych kandydatów. Takie kompetencje są dla nas bardzo cenne!

Co oferujemy?

Proponujemy Ci pracę w innowacyjnej branży z możliwością rozwoju, konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji, doświadczenia i wkładu w rozwój firmy oraz możliwość pracy na pełny etat w firmie, która ceni elastyczność.

Z nami możesz wybrać umowę, która najlepiej odpowiada Twojemu stylowi życia. Wiemy, że różni ludzie mają różne preferencje. Dlatego możemy zaproponować Ci umowę o pracę, która daje Ci pewność i stabilność. A jeśli preferujesz większą niezależność, mamy także opcję umowy B2B lub UZ, które dają Ci większą swobodę. Podziel się swoimi oczekiwaniami, a my dostosujemy się do Twoich preferencji.

Twoje nowe miejsce pracy będzie w Pietrzykowicach, gdzie codziennie będziesz mógł/mogła cieszyć się pracą stacjonarną w otoczeniu profesjonalistów. Nie musisz martwić się o narzędzia pracy – dostarczymy Ci nowoczesny komputer i telefon służbowy, abyś mógł/mogła działać efektywnie i komfortowo.

A co najlepsze, dołączając do nas, zyskujesz nie tylko miejsce pracy, ale także szansę na rozwój i zdobywanie cennego doświadczenia oraz zgraną ekipę, która ceni równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Jeśli gotowość do działania i pasja do energii słonecznej to Twoje supermoce, dołącz do nas! Wyślij swoje CV na maila: rekrutacja@so-en.pl lub przez przycisk aplikowania na stronie pracuj.pl. Nasz zespół rekrutacyjny czeka, by poznać Cię bliżej i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Załóżmy razem okulary przyszłości i rozświetlmy świat! Dołącz do SOEN jako Specjalista / Specjalistka ds. finansów

Dołącz do nas! Wyślij swoje CV na: rekrutacja@so-en.pl

Inne możliwości

Specjalista ds. sprzedaży z językiem angielskim i niemieckim

Praca stacjonarna Pietrzykowice, woj. dolnośląskie

Read more

Specjalista ds. sprzedaży z językiem angielskim i francuskim

Praca stacjonarna Pietrzykowice, woj. dolnośląskie

Read more

Asystent/ka ds. Biurowo-Administracyjnych

Praca stacjonarna Pietrzykowice, woj. dolnośląskie

Read more

Specjalista ds. zakupów

Praca stacjonarna Pietrzykowice, woj. dolnośląskie

Read more

Pracuj z nami

Obecnie poszukujemy kandydatów, którzy będą czerpać korzyści z naszego konkurencyjnego pakietu benefitów i możliwości rozwoju kariery. Dołącz do nas, ponieważ wspólnie dążymy do osiągania najwyższych celów zawodowych i osobistych
Wspieramy rozwój Twojej kariery zawodowej

Kontakt

Szukamy najlepszych rozwiązań. Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz, daj nam znać, a my dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami
Kontakt
Czekamy na Twoje zapytanie