Specjalista ds. zakupów w SOEN

Czy jesteś gotowy, aby swoim strategicznym okiem i mistrzowskim podejściem do negocjacji wpłynąć na rozwój innowacji w branży fotowoltaicznej? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, świetnie się składa! Dołącz do nas jako Specjalista ds. zakupów, jeśli jesteś gotów rzucić światu wyzwanie, pracując nad rozwojem zielonej energii i chcesz, aby Twoja kariera nabrała mocy słonecznej!

Czym będziesz się zajmować jako Specjalista ds. zakupów?

Jako Specjalista ds. zakupów w SOEN będziesz miał okazję:

  • Nawiązywać i utrzymywać współpracę z dostawcami i producentami, negocjując najlepsze warunki umów.
  • Prowadzić zaawansowane negocjacje handlowe, które przyczynią się do optymalizacji kosztów i zwiększenia efektywności.
  • Nadzorować cashflow i proces zakupów, zapewniając płynność finansową działu.
  • Tworzyć nowe oferty i cenniki, które przyciągną uwagę i wyróżnią nas na rynku.
  • Poszukiwać nowych, godnych zaufania dostawców, zwiększając portfolio naszych partnerów biznesowych.
  • Współpracować bezpośrednio z wszystkimi działami firmy, zapewniając integralność i spójność operacji.

Czego oczekujemy?

Szukamy osób, które swobodnie porozumiewają się w języku angielskim (poziom B2 to absolutne minimum), a znajomość dodatkowego języka będzie dużym atutem. Oczekujemy biegłości w obsłudze pakietu MS Office, doskonałej komunikatywności i umiejętności pracy zespołowej. Jeśli posiadasz doświadczenie w branży fotowoltaicznej, będziesz miał u nas przewagę!

Co oferujemy?

Proponujemy Ci pracę w innowacyjnej branży z możliwością rozwoju, konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji, doświadczenia i wkładu w rozwój firmy oraz możliwość pracy na pełny etat w firmie, która ceni elastyczność.

Z nami możesz wybrać umowę, która najlepiej odpowiada Twojemu stylowi życia. Wiemy, że różni ludzie mają różne preferencje. Dlatego możemy zaproponować Ci umowę o pracę, która daje Ci pewność i stabilność. A jeśli preferujesz większą niezależność, mamy także opcję umowy B2B lub UZ, które dają Ci większą swobodę. Podziel się swoimi oczekiwaniami, a my dostosujemy się do Twoich preferencji.

Twoje nowe miejsce pracy będzie w Pietrzykowicach, gdzie codziennie będziesz mógł/mogła cieszyć się pracą stacjonarną w otoczeniu profesjonalistów. Nie musisz martwić się o narzędzia pracy – dostarczymy Ci nowoczesny komputer i telefon służbowy, abyś mógł/mogła działać efektywnie i komfortowo.

A co najlepsze, dołączając do nas, zyskujesz nie tylko miejsce pracy, ale także szansę na rozwój i zdobywanie cennego doświadczenia. Ale również zgraną ekipę, która ceni równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Jeśli gotowość do działania i pasja do energii słonecznej to Twoje supermoce, dołącz do nas! Wyślij swoje CV na maila: rekrutacja@so-en.pl lub przez przycisk aplikowania na stronie pracuj.pl. Nasz zespół rekrutacyjny czeka, by poznać Cię bliżej i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Dołącz do nas, by wspólnie rozświetlać świat z SOEN jako Specjalista ds. zakupów!

Dołącz do nas! Wyślij swoje CV na: rekrutacja@so-en.pl

Inne możliwości

Asystent/ka Zarządu ds. Marketingu w SOEN

Praca stacjonarna Pietrzykowice, woj. dolnośląskie

Read more

Specjalista / Specjalistka ds. finansów w SOEN

Praca stacjonarna Pietrzykowice, woj. dolnośląskie

Read more

Młodszy specjalista ds. transportu i logistyki w SOEN

Praca stacjonarna Pietrzykowice, woj. dolnośląskie

Read more

Pracuj z nami

Obecnie poszukujemy kandydatów, którzy będą czerpać korzyści z naszego konkurencyjnego pakietu benefitów i możliwości rozwoju kariery. Dołącz do nas, ponieważ wspólnie dążymy do osiągania najwyższych celów zawodowych i osobistych
Wspieramy rozwój Twojej kariery zawodowej

Zostań naszym partnerem

Szukamy najlepszych rozwiązań. Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz, daj nam znać, a my dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami
Kontakt
Czekamy na Twoje zapytanie