Asystent/ka Zarządu ds. Marketingu w SOEN

Rekrutacja zakończona. Sprawdź aktualne oferty pracy w SOEN.

Czy jesteś gotowy/a, aby swoim marketingowym zmysłem rozświetlać świat tak jasno jak nasze panele słoneczne? Jeżeli tak, to świetnie się składa! Dołącz do nas jako Asystent/ka Zarządu ds. Marketingu, jeśli jesteś gotowy/a rzucić światu wyzwanie, pracując nad rozwojem zielonej energii i chcesz, aby Twoja kariera nabrała mocy słonecznej!

Czym będziesz się zajmować jako Asystent/ka Zarządu ds. Marketingu?

Jako Asystent/ka Zarządu ds. Marketingu w SOEN, będziesz miał/a okazję:

  • Wspierać tworzenie ofert handlowych, które przyciągają uwagę i wyróżniają naszą ofertę na rynku.
  • Zarządzać kalendarzem firmowym i umawiać kluczowe spotkania, zapewniając płynność wszystkich operacji zarządczych.
  • Odkrywać i rezerwować miejsca na prestiżowych Targach Branżowych, promując naszą markę na arenie międzynarodowej.
  • Budować i utrzymywać relacje z Producentami
  • Realizować strategie marketingowe, które napędzają naszą firmę do przodu, otwierając nowe możliwości dla rozwoju.
  • Współpracować w realizacji projektów z zespołem oraz partnerami zewnętrznymi – głównie z agencją marketingową, aby wspólnie osiągać wyznaczone cele.
  • Analizować rynek, aby dostarczać atrakcyjne i skuteczne propozycje marketingowe, odpowiadające na potrzeby naszych klientów.

Będziesz działać w dynamicznie zmieniającym się środowisku, szybko adaptując strategie i działania do bieżących trendów i wyzwań rynkowych. Twoja rola będzie kluczowa w budowaniu silnej pozycji SOEN na rynku fotowoltaicznym, angażując obecnych i potencjalnych klientów oraz wpływając na rozwój zielonej energii.

Czego oczekujemy?

Szukamy osób, które swobodnie porozumiewają się po angielsku (poziom B2 to nasz must-have!), mają podstawową wiedzę o fotowoltaice – tak, chcemy, byś rozumiał/a, co to jest panel słoneczny i dlaczego świeci.

Jeżeli Excel i PowerPoint są Twoimi najlepszymi kumplami, a organizacja pracy to Twój superpower, to jesteś na dobrej drodze, by do nas dołączyć. Cenimy sobie umiejętność logicznego myślenia, zadaniowość i samodzielność w działaniu, podpartą elastycznością i gotowością na nowe, ekscytujące projekty. Jeśli jesteś na bieżąco z trendami w marketingu, social mediach i komunikacji, to już prawie możesz nazywać się częścią naszego zespołu.

Co oferujemy?

Proponujemy Ci pracę w innowacyjnej branży z możliwością rozwoju, konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji, doświadczenia i wkładu w rozwój firmy oraz możliwość pracy na pełny etat w firmie, która ceni elastyczność.

Z nami możesz wybrać umowę, która najlepiej odpowiada Twojemu stylowi życia. Wiemy, że różni ludzie mają różne preferencje. Dlatego możemy zaproponować Ci umowę o pracę, która daje Ci pewność i stabilność. A jeśli preferujesz większą niezależność, mamy także opcję umowy B2B lub UZ, które dają Ci większą swobodę. Podziel się swoimi oczekiwaniami, a my dostosujemy się do Twoich preferencji.

Twoje nowe miejsce pracy będzie w Pietrzykowicach, gdzie codziennie będziesz mógł/mogła cieszyć się pracą stacjonarną w otoczeniu profesjonalistów. Nie musisz martwić się o narzędzia pracy – dostarczymy Ci nowoczesny komputer i telefon służbowy, abyś mógł/mogła działać efektywnie i komfortowo.
A co najlepsze, dołączając do nas, zyskujesz nie tylko miejsce pracy, ale także szansę na rozwój i zdobywanie cennego doświadczenia. Ale również zgraną ekipę, która ceni równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Jeżeli czujesz, że to właśnie Ty możesz wnieść świeże pomysły i energię do naszego zespołu, nie czekaj! Prześlij swoje CV i list motywacyjny na maila: rekrutacja@so-en.pl. Nasz zespół rekrutacyjny czeka, by poznać Cię bliżej i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Załóżmy razem okulary przyszłości i rozświetlmy świat! Dołącz do SOEN jako Asystent/ka Zarządu ds. Marketingu.

Dołącz do nas! Wyślij swoje CV na: rekrutacja@so-en.pl

Inne możliwości

Specjalista ds. sprzedaży z językiem angielskim i niemieckim

Praca stacjonarna Pietrzykowice, woj. dolnośląskie

Read more

Specjalista ds. sprzedaży z językiem angielskim i francuskim

Praca stacjonarna Pietrzykowice, woj. dolnośląskie

Read more

Asystent/ka ds. Biurowo-Administracyjnych

Praca stacjonarna Pietrzykowice, woj. dolnośląskie

Read more

Specjalista ds. zakupów

Praca stacjonarna Pietrzykowice, woj. dolnośląskie

Read more

Pracuj z nami

Obecnie poszukujemy kandydatów, którzy będą czerpać korzyści z naszego konkurencyjnego pakietu benefitów i możliwości rozwoju kariery. Dołącz do nas, ponieważ wspólnie dążymy do osiągania najwyższych celów zawodowych i osobistych
Wspieramy rozwój Twojej kariery zawodowej

Kontakt

Szukamy najlepszych rozwiązań. Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz, daj nam znać, a my dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami
Kontakt
Czekamy na Twoje zapytanie