Vertex S+ 505W: Dlaczego to najlepszy wybór dla inwestorów z sektora C&I?

W świecie, gdzie ekologia splata się z technologią, SOEN z dumą zaprezentował podczas Targów Enex najnowszy produkt naszego partnera, Trina Solar – panel fotowoltaiczny NEG18R.28 Vertex S+ 505W. To najnowsze rozwiązanie technologiczne, w dziedzinie modułów słonecznych, pretenduje do wyznaczenia nowych standardów, zwłaszcza dla instalacji na dachach budynków komercyjnych i przemysłowych.

Lekkość spotyka wydajność

Model ten wyróżnia się nie tylko wysoką mocą wyjściową do 505W i sprawnością na poziomie 22,7%, ale również optymalnymi wymiarami i zaskakująco niską wagą, dzięki czemu instalacja jest prostsza niż kiedykolwiek. Dodatkowo, zastosowanie dwóch warstw szkła wzmacnia odporność na zarysowania, pęknięcia oraz uderzenia, gwarantując panelowi niezwykłą wytrzymałość na ekspozycję na czynniki zewnętrzne, w tym mgłę solną, kwasy, zasady, wysokie temperatury oraz wilgotność.

Vertex S+ 505W

Technologia dla lepszego jutra – szybszy zwrot inwestycji i niższe koszty energii

Wykorzystując innowacyjne ogniwa typu n i-TOPCon w połączeniu z technologią podwójnego szkła, panel Trina Solar gwarantuje nie tylko wyjątkową wydajność, ale również mniejszą podatność na degradację, co przekłada się na dłuższą żywotność i niezmiennie wysoką produkcję energii przez wiele lat. To wszystko przy zachowaniu środowiskowej odpowiedzialności – zminimalizowane wykorzystanie plastiku i lepsze parametry recyklingu.

Zaawansowane rozwiązania technologiczne zastosowane w panelu NEG18R.28 Vertex S+ umożliwiają osiągnięcie wyższej efektywności konwersji i zwiększenie produkcji energii, co oznacza szybszy zwrot z inwestycji i niższe koszty energii dla użytkowników. Utrzymanie napięcia obwodu otwartego na poziomie 40V umożliwia podłączenie większej liczby modułów do pojedynczego łańcucha, co pozwala na zmniejszenie liczby łańcuchów w systemie. To z kolei prowadzi do obniżenia kosztów całego systemu poprzez zredukowanie potrzeby stosowania dodatkowych konstrukcji, okablowania i pracy.

Rozwiązanie dla Każdego Dachu

Zaprojektowany z myślą o łatwości montażu i uniwersalności zastosowania, panel jest idealnym rozwiązaniem dla różnorodnych projektów dachowych, oferując kompatybilność z najpopularniejszymi na rynku systemami montażowymi.

Przedstawiając panel NEG18R.28 Vertex S+ 505W, Trina Solar nie tylko odpowiada na bieżące potrzeby rynku, ale także wyznacza nowe standardy w produkcji zrównoważonej energii, otwierając drogę do bardziej zielonej przyszłości.

Zobacz specyfikację techniczną panelu NEG18R.28 Vertex S+ 505W

Najnowsze wpisy

Pokaż wszystkie

Kontakt

Szukamy najlepszych rozwiązań. Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz, daj nam znać, a my dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami
Kontakt
Czekamy na Twoje zapytanie