Asystent/ka ds. Biurowo-Administracyjnych

Jeśli Twoje umiejętności w organizacji potrafią rozbłysnąć tak jasno jak słońce, a energia, którą wnosisz do pracy jest równie niezwykła jak energia słoneczna, to ta oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu jako Asystent/ka ds. Biurowo-Administracyjnych i pomóż nam rozświetlać świat zieloną energią.

Czym będziesz się zajmować jako Asystent/ka ds. Biurowo-Administracyjnych?

Jako Asystentka ds. Biurowo-Administracyjnych w SOEN, będziesz pełnić niezwykle ważną rolę, dbając o codzienne funkcjonowanie naszego biura. Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Zaopatrzenie biura: czuwanie nad dostawami artykułów spożywczych i materiałów biurowych, aby niczego nam nie zabrakło.
  • Organizacja spotkań: planowanie i obsługa spotkań zarówno dla pracowników, jak i dla Członków Zarządu.
  • Zamawianie sprzętu: dbanie o to, aby nasi pracownicy mieli wszystko, czego potrzebują do efektywnej pracy.
  • Obsługa korespondencji: zarządzanie pocztą służbową, aby żadna ważna wiadomość nie umknęła naszej uwadze.
  • Zadania kadrowe: wspieranie działań kadrowych, w tym skanowanie dokumentacji, archiwizacja, aktualizacja teczek pracowniczych, przesyłanie danych do biura księgowego, pilnowanie terminów szkoleń i badań Medycyny Pracy.
  • Poczta elektroniczna: efektywne zarządzanie korespondencją e-mailową.
  • Skanowanie dokumentacji: bieżące skanowanie i archiwizacja dokumentów.
  • Koordynowanie zajęć językowych: organizacja lekcji językowych dla pracowników.
  • Współpraca z biurem księgowym: wsparcie w zakresie kadr i płac.

Czego oczekujemy?

Szukamy osoby, która potrafi zaangażować się w wykonywane zadania i nie boi się nowych wyzwań. Jeśli potrafisz współpracować z zespołem i jesteś mistrzem w obsłudze Dysku Google oraz pakietu MS Office, to już jesteś na dobrej drodze! Lubimy ludzi, którzy są zorganizowani, samodzielni i gotowi na nowe, ekscytujące projekty.

Będzie super, jeśli znasz język angielski – przyda się w naszej międzynarodowej komunikacji. Znajomość przepisów kadrowych również będzie dużym plusem. Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku, to jeszcze lepiej – docenimy Twoje wcześniejsze osiągnięcia!

Co oferujemy?

Proponujemy Ci pracę w innowacyjnej branży z możliwością rozwoju. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, które będzie adekwatne do Twoich kompetencji, doświadczenia i wkładu w rozwój firmy. Masz możliwość pracy na pełny etat lub na ¾ etatu, jeśli potrzebujesz więcej elastyczności.

W SOEN możesz wybrać umowę, która najlepiej pasuje do Twojego stylu życia. Możemy zaproponować Ci umowę o pracę, która zapewnia stabilność i pewność. Jeśli jednak wolisz większą niezależność, mamy także opcje umowy B2B lub umowy zlecenie (UZ), które dają większą swobodę. Podziel się swoimi oczekiwaniami, a my dostosujemy się do Twoich preferencji.

Twoje nowe miejsce pracy będzie w Pietrzykowicach, gdzie będziesz mógł/mogła cieszyć się pracą stacjonarną w otoczeniu profesjonalistów. Nie musisz martwić się o narzędzia pracy – dostarczymy Ci nowoczesny komputer i telefon służbowy, aby Twoja praca była jak najbardziej efektywna i komfortowa.

Oferujemy również zajęcia z języka obcego w ramach godzin pracy, abyś mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności językowe. Dzięki temu będziesz mógł/mogła poszerzać swoje horyzonty i zdobywać cenne doświadczenie.

A co najlepsze, dołączając do nas, zyskujesz nie tylko miejsce pracy, ale także szansę na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności. Nasz zgrany zespół ceni równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, co sprawia, że praca z nami to przyjemność.

Jeżeli czujesz, że to właśnie Ty możesz wnieść świeże pomysły i energię do naszego zespołu, nie czekaj! Prześlij swoje CV i list motywacyjny na maila: rekrutacja@so-en.pl. Nasz zespół rekrutacyjny czeka, by poznać Cię bliżej i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Dołącz do SOEN jako Asystent/ka ds. Biurowo-Administracyjnych i razem z nami buduj jaśniejszą, zieloną przyszłość!

Zobacz wszystkie oferty pracy w SOEN

Dołącz do nas! Wyślij swoje CV na: rekrutacja@so-en.pl

Inne możliwości

Młodszy specjalista ds. transportu i logistyki

Praca stacjonarna Pietrzykowice, woj. dolnośląskie

Specjalista ds. sprzedaży z językiem angielskim i niemieckim

Specjalista ds. sprzedaży z językiem angielskim i francuskim

Specjalista ds. zakupów

Pracuj z nami

Obecnie poszukujemy kandydatów, którzy będą czerpać korzyści z naszego konkurencyjnego pakietu benefitów i możliwości rozwoju kariery. Dołącz do nas, ponieważ wspólnie dążymy do osiągania najwyższych celów zawodowych i osobistych
Wspieramy rozwój Twojej kariery zawodowej

Kontakt

Szukamy najlepszych rozwiązań. Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz, daj nam znać, a my dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami
Kontakt
Czekamy na Twoje zapytanie