SOEN na Intersolar 2024

Tegoroczne targi Intersolar w Monachium dobiegły końca, a my jesteśmy zachwyceni tym niesamowitym doświadczeniem! Od 19 do 21 czerwca nasze stoisko przyciągało licznych odwiedzających, zainteresowanych naszymi najnowszymi elastycznymi rozwiązaniami solarnymi. Nasza zabawa “Spin to Win”, czyli popularne koło fortuny, gadżety oraz vouchery na dostawy wywoływały uśmiechy na twarzach wielu uczestników.

Zarząd intensywnie budował relacje z partnerami biznesowymi, nawiązując strategiczne sojusze i wspierając długofalowe partnerstwa mające na celu rozwój naszej oferty. Zespół zakupów spotykał się z różnymi producentami, tak by zapewnić naszym klientom szeroką gamę produktów najlepszej jakości w najlepszej cenie. Specjaliści ds. sprzedaży oferowali kompleksowe rozwiązania dostosowane do specyficznych potrzeb naszych klientów w branży energetyki odnawialnej, proponując nie tylko produkty, ale także wsparcie techniczne i doradcze na każdym etapie projektu.

Jesteśmy poruszeni ogromnym zainteresowaniem naszą elastyczną ofertą i niezwykle wdzięczni za możliwość nawiązania kontaktów z tyloma profesjonalistami. Składamy serdeczne podziękowania organizatorom Intersolar za fantastyczne wydarzenie oraz wszystkim odwiedzającym, którzy uczynili nasze stoisko miejscem pełnym życia i inspiracji.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach, zapraszamy do kontaktu. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy sprawili, że Intersolar 2024 było dla nas niezapomnianym doświadczeniem. Do zobaczenia wkrótce!

Najnowsze wpisy

Pokaż wszystkie

Kontakt

Szukamy najlepszych rozwiązań. Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz, daj nam znać, a my dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami
Kontakt
Czekamy na Twoje zapytanie